AZS UKW

Newsy

Trzy srebrne medale AMP w Ergometrze Wioślarskim dla UKW

Trzy srebrne medale zdobyła reprezentacja wioślarek i wioślarzy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy podczas Akademickich Mistrzostw Polski w Ergometrze Wioślarskim rozegranych w dniach 9-10 kwietnia 2016 r. w Hali Centrum Sportu i Rekreacji Uniwersytetu Warszawskiego w Warszawie.

Gala Sportu 2015

Mistrzostwa UKW w futsalu mężczyzn

Zakończyły się rozgrywki w futsalu mężczyzn. I miejsce zajęli studenci wychowania fizycznego (WF LIC I A). Zwycięzcom gratulujemy!

Sukces naszych siatkarzy

Siatkarze z UKW (zajmując drugie miejsce w klasyfikacji) awansowali do półfinału Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn

UKW za podium na AMPiK

Reprezentacja UKW zajęła czwarte miejsce na Akademickich Mistrzostwach Pomorza i Kujaw w futsalu. Na najwyższym stopniu podium stanęli gospodarze – studenci UMK.

Zgłoszenia drużyn poszczególnych kierunków studiów przyjmuje dr Andrzej Ziółkowski

e-mail:  ziolkowski @ukw.edu.pl lub na dyżurze dla studentów w poniedziałek godz. 18 - 19.30 (p. 220, bud. AB) lub na zajęciach sekcji piłki nożnej (hala CEKFiS, ul. Sportowa 2) w terminie do 10. 11. 2015 r.

Poszukiwanie wolontariusze
Sukces zapaśniczek NA AMP

Studentki i studenci UKW wystartują w AME w Wioślarstwie

Już od wielu dni na bydgoskiej Brdzie można obserwować pływające osady wioślarskie studentek i studentów UKW Bydgoszcz, którzy pod kierunkiem trenera Lecha Olszewskiego przygotowują się do startu w Akademickich Mistrzostwach Europy w Wioślarstwie.